Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Відроджений «Металіст» поповнився новими гравцями

У п'ятницю, 25 червня, в харківському готелі Kharkiv Palace 5 * пройшла презентація чотирьох новачків відродженого «Металіста». В команду прибутку голкіпер Олександр Рибка, колумбійський форвард Брайан Ріаскос, захисник Андрій Цуріков та півзахисник Євген Банада. Представив нових гравців президент «Металіста» (2005-2012) Олександр Ярославський.

«Відчуття зараз у мене хвилюючі, тому що 9 років я жив без футболу, без «Металіста». Буквально пару днів назад читав матеріал про один з босів «Ювентуса» Джампьеро Боніперті. Так ось він на питання «Ювентус»  у вашому серці?» відповів: «Ювентус» і є моє серце». Так я скажу, що «Металіст»  моє серце.

Брайан Ріаскос  чудовий нападник, він принесе задоволення вболівальникам. Харків'яни зголодніли, як ми говоримо, по серйозними «шпілерам», після «Металіста» який був в 2005-2013 роках. Думаю, цей склад буде сильніше.

Олександр Рибка  відомий голкіпер. Упевнений, що він принесе команді славу, уболівальникам  задоволення від гри і сам отримає задоволення. У «Металісті» все для цього є.

Чому відомі гравці вибирають саме «Металіст»? Напевно, в нас щось є, так само, як і в них. Разом ми досягнемо мети  грати в Лізі Європи. Поки грати в Лізі Європи»,  поділився Олександр Ярославський.

Також він розповів про хід робіт з відновлення інфраструктури «Металіста»:

«Як я і обіцяв, ми повернули «Металіст», відновлюємо інфраструктуру, трансфери  гідні «Металіста». Ми «з'їли» Другу лігу, впораємося і з Першою, і тоді ми приступимо до «десерту»  Прем'єр-ліги.

Процес відновлення інфраструктури «Металіста» йде повним ходом. Зараз фахівці працюють з нашою Spidercam, до початку чемпіонату вона буде готова. Ремонтуємо Північну трибуну, Західна трибуна в жахливому стані. Працюють люди на 14 ігрових полях дитячої футбольної академії, там вже в листопаді будуть займатися діти. Все, що можна було знести з минулого життя, ми знесли, зараз все робимо нове і сучасне. Все зробимо ідеально!

В даний момент йде нове структурування власності «Металіста» і належне оформлення документів. Ми всі знаємо ситуацію зі спецконфіскацією, коли нічого не було оформлено, як було потрібно. Але процес завершиться, впевнений, що скоро «Металіста» буде тренуватися на своїй базі».

1


Нові гравці команди поділилися своїми враженнями про Харків й пообіцяли уболівальникам яскраву гру.

Олександр Рибка: «Мені подзвонив Олександр Миколайович [Кучер] і запропонував грати у «Металісті». Я порадився з сім'єю і прийняв цю пропозицію, адже від нього не можна було відмовитися».

Для Брайана Ріаскоса харківське літо виявилося дуже спекотним, але він готовий до ігор, тим більше що багато читав про «Металіст».

«Питання мого переходу в «Металіст» зважився швидко, за кілька годин. Я вдячний всім, хто причетний до цього. Обіцяю грати стабільно і вигравати»,  сказав Андрій Цуріков.

«Ми обговорили всі питання з Олександром Миколайовичем, коли він подзвонив. Він хотів бачити мене в команді, тут мене чекали  це головне. Які цілі сьогодні? Хочеться якомога швидше вийти до Прем'єр-ліги»,  зазначив Євген Банада.

2

3

2_5382327378963861187

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...