Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Харків претендує стати приймаючим містом Суперкубка УЄФА-2025

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов ініціював включення Харкова до списку міст-кандидатів на проведення матчу за Суперкубок УЄФА 2025 року на стадіоні «Металіст».

Відповідного листа він надіслав президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку.

За словами Ігоря Терехова, Харків має розвинену інфраструктуру, необхідну для проведення заходів такого високого рівня: сучасний стадіон, міжнародний аеропорт, потужний готельний фонд, футбольні тренувальні бази, місця для відпочинку гостей міста та ін.

«З часів Євро-2012 на стадіоні «Металіст» було проведено більше 20 матчів Ліги Європи і Ліги чемпіонів з бездоганними оцінками від експертів УЄФА. Без сумніву, Харків готовий до проведення матчу найвищого рівня», — підкреслив Ігор Терехов.

Також він нагадав, що національна збірна команда України з футболу є постійним резидентом стадіону «Металіст» і тренувальні збори перед чемпіонатом Європи-2020 провела у Харкові. За його словами, завдяки наполегливим тренуванням і товариським матчам на стадіоні, який відповідає міжнародним стандартам якості, команда вперше досягла 1/4 фіналу.

Крім того, Ігор Терехов звернувся з проханням визначити координатором з підготовки Харкова до Суперкубку УЄФА-2025 президента групи «DCH» Олександра Ярославського, який в 2012 році забезпечив проведення в Харкові Чемпіонату Європи на високому рівні.

Источник: Харківська міська рада

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...