УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Товариcький матч. «Металіст» — «Краматорськ» — 2:2

У заключному контрольному матчі перед стартом чемпіонату Першої ліги наша команда зустрілася з «Краматорськом».

Початок вийшов шаленим. У першій же атаці гостей Денис Резепов пробив по воротах, і мяч рикошетом від ноги Богдана Пороха прослідував у лівий від Олександра Рибки кут воріт. Йшла 19 секунда матчу.

До честі господарів, відігралися вони доволі швидко. Фарес Балулі подав зі штрафного до лінії воротарського, де найспритнішим виявився Богдан Порох. А на 24-й хвилині індивідуальною майстерністю блиснув Брайан Ріаскос. Втікши з флангу від захисника (марно той намагався зупинити форварда за допомогою рук), колумбієць не сильно, але точно пробив у дальній кут. Так «Металіст» вийшов вперед.

До перерви жовто-сині мали ще кілька хороших моментів: небезпечними були удари Фоміна, Ріаскоса і, особливо, Поступаленка. Але нападникам не вистачило точності, а щільний удар нашого півзахисника з близької відстані прийшовся прямо у воротаря.

У другому таймі гра трохи вирівнялася, небезпечних моментів стало поменше. Вичавити з мінімуму максимум вдалося гостям. Після чергового кутового біля їхніх воріт футболістам в зеленій формі вдалася гарна контратака з подальшим прострілом на Єгора Гунічева. 17-річний нападник з декількох метрів не схибив.

У підсумку  нічия 2:2.

«Металіст»  «Краматорськ»  2:2 (2:1)

Голи: Порох, 1 — у власні ворота (0:1), Порох, 6 (1:1), Ріаскос, 24 (2:1), Гунічев, 89 (2:2).

«Металіст» (Харків): Рибка, Люлька (Цуріков, 61), Мизюк, Порох, Шопін (Шамич, 61), Банада (Стрижак, 46), Поступаленко (Демченко, 76), Балулі (Білий, 46), Нехтій (Писко, 61), Ріаскос (Рязанцев, 46), Фомін (к) (Жо, 46). Запасні: Бубенцов, Денчук, Сарапій, Федорів, Маілтон, Ралюченко, Танчик, Підлепенець. Головний тренер  Олександр Кучер.

«Краматорськ»: Поспєлов (Якубенко, 46), Агапов, гравець на перегляді (Прокопчук, 69), Сафонов, Козлов (Куканов, 57), Шушко (гравець на перегляді, 69), Дорошенко (к), Резепов (Трояновський, 46), гравець на перегляді, Коробка (Гуничі, 57), гравець на перегляді (гравець на перегляді, 46). Головний тренер  Олексій Городов.

Попередження: Шопін, 14  гравець на перегляді, 24; Шушко, 65.

Арбітр: Олександр Афанасьєв, асистенти арбітра: Олександр Луценко, Андрій Бахметьєв (усі  Харків).