УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Металіст» – «Ужгород» – 3:1

У своєму першому домашньому матчі після більш ніж пятирічної перерви харківський «Металіст» завдав поразки футбольному клубу «Ужгород».

У тому, що на трибунах буде суператмосфера, сумніватися не доводилося. Харківські вболівальники скучили за улюбленою командою, яка поки тільки освоюється в новому для себе дивізіоні. А в тому, що суперники битимуться відчайдушно, ми вже переконалися і в першому турі в Сумах, і цього разу, тепер вже на власному полі.

«Металіст» очікувано вів гру першим номером, але підібрати ключі до чужих воріт зміг лише перед самою перервою. Причому ціль вразив захисник гостей Дмитро Сартіна, який намагався перервати простріл Володимира Танчика з правого флангу.

Автогол у роздягальню став гарною підмогою перед другим таймом. Гра після антракту засяяла новими фарбами, а гол Олександра Мізюк, який виграв «повітря», після подачі зі штрафного Фареса Балулу, дозволив харківянам зробити перевага в рахунку більш комфортним.

Гості за всю гру завдали усього один удар в площину воріт, але треба ж було такому статися, що саме він відродив інтригу в матчі. Навіс з кутового (теж, до речі, єдиного для «Ужгорода») вдало замкнув головою Віктор Хомченко.

Всі питання були зняті на останній хвилині основного часу. Швидка атака харківян привела до того, що Жо на вході до штрафного прийняв передачу від Єгора Демченка й, трохи просунувшись вперед, сильно, а головне точно пробив у лівий нижній кут.

3: 1  «Металіст» переможно повернувся на рідний стадіон.

«Металіст»  «Ужгород»  3:1 (1:0)

Голи: Сартіна, 45+1  у власні ворота (1:0), Мизюк, 62 (2:0), Хомченко, 77 (2:1), Жо, 90 (3:1).

«Металіст»: Каневцев, Танчик, Мизюк, Федорів, Люлька, Поступаленко (Шопін, 46), Ралюченко, Балулі (Демченко, 82), Підлепенець (Жо, 58), Ріаскос (Рязанцев, 90+1), Фомін (Банада, 46). Запасні: Рибка, Сарапій, Нехтій. Головний тренер  Олександр Кучер.

«Ужгород»: Ющишин, Шкіндер, Допілка (Мердєєв, 27), Сартіна (Ференцик, 86), Савошко, Федак, Вискребенцев (Чонка, 69), Ряшко, Пуканич (к) (Дуран, 67), Пиняшко, Тищук (Хомченко, 50). Запасні: Славік, Січ. Головний тренер  Михайло Іваниця.

Попередження: Федак, 65; Хомченко, 79.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава), асистенти арбітра: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Павлоград).

Четвертий арбітр: Євген Назаров (Харків).

Спостерігач арбітражу УАФ  Олександр Якименко (Київ).

1 серпня. Харків. Стадіон «Металіст». 27 градусів. 35 262 глядачі.

Удари в площину воріт: 3 (1)  0

Удари мимо: 8 (3)  1 (1)

Штанги/поперечини: 1 (1)  0

Кутові: 9 (3)  1 (0)

Офсайди: 2 (1)  4 (2)

Фоли: 8 (5)  13 (8)