УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Кучер: «Ми максималісти, й наша мета — тiльки перемоги»

Головний тренер «Металіста» Олександр Кучер на пресконференції після матчу з «Ужгородом» (3:1) розповів про командні задачі, а також про те, чому не зіграв Маілтон та коли чекати приїзду Матеуса Пейшото.

Нервова гра вийшла, особливо в першому таймі,  зазначив Олександр Кучер.  Напевно, й трибуни тиснули на хлопців. Розуміли, що непроста гра. У перерві поговорили, у другому таймі трохи додали швидкості попереду і агресії в завершенні. Друга половина у нас вийшла вже трохи кращою.

Уболівальники та журналісти цікавляться, коли на поле вийдуть розрекламовані новачки  бразильці Маілтон, Пейшото?
 Брайан сьогодні був, ви його бачили. (Посміхається.) Маілтон просто на тренуванні отримав невелике ушкодження, ми вирішили поберегти його, щоб не посилити травму. Пейшото? Думаю, протягом двох тижнів, можливо, десяти днів, він приїде вже.

Як оціните гру футболістів, які сьогодні вийшли на заміну?
 Хлопці дуже добре увійшли у гру, заміни допомогли нам. Ми, в принципі, і розраховуємо: граючи в першому таймі, вже коригуємо, готуємо підсилення на другу половину. Це допомагає. Тому що є пять замін, й ми можемо підсилити гру в будь-який момент.

Питання по Ріаскосу. Ви використовуєте його і справа, і зліва, і в центрі. На вашу думку, де він все-таки найбільш ефективний?
 З його швидкістю він, напевно, на будь-якій позиції ефективний. Я думаю, можна й захисником спробувати. Сьогодні він часто повертався, допомагав обороні.

Перед «Металістом» стоїть завдання вийти в Премєр-лігу. Важливо, з якого місця  першого або другого? Або конкретної розмови про це не було?
 Так, є завдання вийти. Місце не обговорювали, але, самі розумієте, ми всі максималісти і будемо прагнути тільки до перемог.

У перших двох матчах чемпіонату «Металіст» набрав 6 очок. Стільки ж у «Кривбаса» та «Краматорська».

У наступному турі 7 серпня наша команда зіграє на виїзді з «Прикарпаттям».