УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Руслан Фомін: «Після третього голу повернулися в своє русло»

Нападник «Металіста» Руслан Фомін прокоментував перемогу команди в матчі з «Прикарпаттям» (4:1).

«Суперник діяв дуже компактно, пресингував. Можливо, нам допомогло, що швидко забили в першому таймі, плюс вилучення. Природно, «Прикарпаття» стало трохи перестраховуватися. Але в перші 1015 хвилин другого тайму гра трохи змінилася. Ми пропустили, зявилася нервозність, яка могла привести до другого голу в наші ворота. Слава богу, що забили третій. Можна сказати, повернули гру в своє русло, знову взяли мяч під контроль, те, що ми любимо, і довели матч до логічного завершення.

Чи вдалося виконати настанову тренера? В якійсь мірі. Природно, є помилки. Десь недоконцентрація, може, у нас буває. На другий тайм вийшли трохи розслаблені, а суперники, навпаки, заведені. Вони почали нас накривати, нагнітати, пішли швидкі атаки, передачі з флангу. Плюс вболівальники. На Західній Україні вміють вболівати, і тут важко всім. Трибуни гнали свою команду вперед, й ми десь трохи втратили нитку гри. Але, слава богу, що виграли і здобули важливі три очки»,  сказав автор третього гола у ворота «Прикарпаття».

Набравши у перших трьох матчах 9 очок, «Металіст» очолив турнірну таблицю Першої ліги.

У наступному турі 14 серпня наша команда зіграє в Києві з «Олімпіком».

Найближчий домашній матч жовто-сині проведуть у неділю, 22 серпня, з «Оболонню». Квитки на цю гру на kharkov.internet-bilet.ua, а з 16 серпня ще і в касах стадіону «Металіст».