УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Олімпік» — «Металіст» — 1:2

Четверту перемогу в чемпіонаті наша команда виробила в столиці, де проводить свої домашні матчі донецький «Олімпік».

Гра вийшла очікувано непростою. Були й кадрові втрати (через проблеми зі здоровям залишилися в Харкові Люлька та Маілтон), й не у всіх футболістів, що називається, пішла гра цього вечора.

У першому таймі суперник, у складі якого виділялися півзахисник Гбамбл і нападник Прядун, здорово виходив з оборони в атаку, завдяки чому гра проходила на зустрічних курсах.

«Металіст» намагався діяти першим номером і в середині тайму відкрив рахунок після швидкої атаки лівим флангом. Її ще на своїй половині поля почав новачок команди Горбунов. Він же в підсумку прострілив у центр штрафного на Ріаскоса, звідки колумбієць ударом в дотик відкрив рахунок своїм голам у складі жовто-синіх.

Закріпити перевагу гості могли незадовго до перерви. При подачі харківянами кутового захисник господарів Карвацький прихопив у штрафному нашого капітана Федоріва, арбітр вказав на 11-метрову позначку, але штатний пенальтист «Металіста» Балулі цього разу змазав, пробивши повз ворота.

У другому таймі команда з Харкова заграла швидше, Ралюченко, що вийшов на заміну, допоміг налагодити гру в центрі поля, стало більше гостроти біля чужих воріт. Але не вийшло забити раз, другий  і пропустили. Гбамбл зробив пас вперед на Прядуна, той втік до воріт і розмочив ще одного дебютанта «Металіста» Рибку. Так на 76-й хвилині рахунок у матчі зрівнявся.

Але пройшло зовсім небагато часу, і на табло було вже 1:2. Банада пробивав по воротах, мяч потрапив в виставлену Білим руку, що призвело до призначення ще одного пенальті в ворота господарів. До мяча підійшов Ріаскос і був точний.

У час, що залишився, «Металіст» встиг залишитися удесятьох (арбітр протягом декількох хвилин виписав два «гірчичника» Рязанцеву), проте три очки у гостей було вже не відібрати.

Жовто-сині продовжили свою переможну серію і тепер чекатимуть в гості «Оболонь» (неділя, 22 серпня, 18:45). А перед цим команда Олександра Кучера проведе кубковий матч з «Ярудом». Поєдинок у Маріуполі відбудеться в середу, 18 серпня. Початок о 17:00.

«Олімпік»  «Металіст»  1:2 (0:1)

Голи: Ріаскос, 22 (0:1), Прядун, 76 (1:1), Ріаскос, 82  з пенальті (1:2).

Нереалізований пенальті: Балулі, 42 (мимо).

«Олімпік» (Донецьк): Прокопенко, Дмитренко, Новиков, Білий (к), Карвацький (Сухомлинов 64), Цурупін (Глущук, 79), Койдан (Ходуля, 83), Семчук (Яловенко, 63), Кірієнко (Зарічнюк, 61), Гбамбл, Прядун. Запасні: Рибак, Шевченко, Улянченко, М. Літовченко, Калайтан, Ходаковський. Головний тренер  Сергій Літовченко.

«Металіст» (Харків): Рибка, Танчик (Шопін, 46), Мизюк, Федорів (к), Горбунов, Демченко (Ралюченко, 46), Банада, Балулі (Поступаленко, 66), Підлепенець (Нехтій, 73), Жо, Ріаскос (Рязанцев, 88). Запасні: Каневцев, Сарапій, Фомін. Головний тренер  Олександр Кучер.

Попередження: Карвацький, 41; Семчук, 57; Білий, 81; Новиков, 86; Розгон (тренер), 90+2  Федорів, 26; Горбунов, 88; Рязанцев, 89.

Вилучення: Рязанцев, 90+3 (повторне попередження).

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький), асистенти арбітра: Дмитро Запороженко, Ігор Рибченко (обидва  Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Сергій Задиран (Київська область).

Спостерігач арбітражу УАФ: Павло Брюхов (Кременчук).

14 серпня. Київ. Стадіон НТК імені Віктора Баннікова. 29 градусів. 450 глядачів.

Удари в площину воріт: 4 (3)  3 (1)

Удари мимо: 3 (3)  9 (5)

Штанги/поперечини: 0  1 (0)

Кутові: 3 (3)  8 (4)

Офсайди: 4 (3)  0

Фоли: 21 (11)  13 (6)