УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Сергій Горбунов: «Якби забили другий м'яч у першому таймі, було б легше»

Дебютант «Металіста» Сергій Горбунов прокоментував перемогу команди у виїзному матчі з «Олімпіком» (2:1).

«Хороша гра, потрібно було просто побільше контролювати мяч, в першому таймі  особливо. Після перерви вийшли більш спокійними, і, в принципі, нормально все вийшло.

Якби забили другий мяч відразу, в першому таймі, думаю, було б легше. А так 1:0, потім вони зрівняли, була напружена гра.

Ми вже трохи обговорили пропущений гол. Там, виходить, скинули в центр, трохи не допрацювали ми, через це пройшов прорізний пас, і пропустили»,  сказав Горбунов, на рахунку якого в цьому матчі гольова передача.

Здобувши на старті сезону чотири перемоги, «Металіст» продовжує ділити лідерство з «Кривбасом». У команд не тільки однакову кількість очок, але і різниця мячів (113).

У середу, 18 серпня, підопічні Олександра Кучера стартують у розіграші Кубка України. Цього дня жовто-сині зіграють у Маріуполі з «Ярудом» (початок о 17:00).

Наступний матч у чемпіонаті Першої ліги «Металіст» проведе вдома в неділю, 22 серпня, проти «Оболоні». Стартовий свисток арбітра запланований на 18:45. Квитки  на kharkov.internet-bilet.ua та в касах стадіону «Металіст».