Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Рибка: «Велике спасибі людям, які приходять і підтримують нас»

Воротар «Металіста» Олександр Рибка, який відіграв «на нуль» у переможному матчі з «Оболонню» (3:0), поділився емоціями від поєдинку.

— Олександре, з перемогою! Як тобі атмосфера на стадіоні?
— Завжди приємно грати при такій підтримці. Думаю, це мрія кожного футболіста. Велике спасибі людям, які приходять і підтримують нас. Для нас це дуже важливо. Це незабутні відчуття, коли ти граєш при повному стадіоні. Для багатьох це в перший раз.

— Команда здобула п’яту перемогу поспіль. Настільки успішна серія не розхолоджує? Чи не здається, що поки все дуже легко для «Металіста»?
— Це так здається людям, які дивляться з боку. А коли на полі, то все по-іншому. На нас усі налаштовуються як на «червоне полотно», для всіх ми — великий подразник. На полі не відчувається, що все у нас виходить легко. Все кров’ю і потом дається. Потрібно докладати максимальних зусиль, щоб досягати результату. Тому ще раз повторюю: це, може, з боку здається, що все так легко.

— Серія важких дальніх виїздів якось відбивається на фізичному стані команди?
— Керівництво робить максимально все, щоб ми комфортно їздили на гру і поверталися. Тому в цьому плані не виникає жодних труднощів.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...