УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Скорук» — «Металіст» — 0:3

У матчі 3-го попереднього етапу Vbet Кубка України зі «Скоруком» із Нікопольського району жовто-сині не зазнали особливих складнощів. Той випадок, коли найбільше незручності доставив не суперник, а поле, на якому довелося його обігрувати.

На цьому, з дозволу сказати, газоні вже у дебюті зустрічі отримав травму Ріаскос. Пейшото, що його замінив, знадобилося всього 5 хвилин, щоб продовжити свою забивну серію до трьох матчів. Шамич на правому фланзі атаки заробив штрафний, Підлепенець навісив, а Матеус головою за красивою траєкторією переправив м’яча до сітки.

Закріпити перевагу гостям вдалося в дебюті другого тайму, коли пройшла комбінація Пейшото — Білий — Підлепенець. А крапку в матчі поставив Демченко, який точно пробив у дальній кут після розіграшу стандарту на останній хвилині матчу.

Перемога з рахунком 3: 0 вивела «Металіст» в 1/16 фіналу, де з великою часткою ймовірності нашій команді належить зустрітися з одним з клубів Прем’єр-ліги. Базовим днем цієї стадії плей-ФФ стане 22 вересня. Жеребкування відбудеться в найближчу п’ятницю.

Ще до цього, з четверга, команда почне цілеспрямовану підготовку до чергового матчу чемпіонату. У неділю, 5 вересня, жовто-сині зіграють вдома з «ВПК-Агро» з Вишневого. Початок зустрічі о 18:45. Квитки на цей матч, а також на поєдинок з «Краматорськом» (12 вересня, 18:45) — на kharkov.internet-bilet.ua та в касі № 1 стадіону «Металіст».

«Скорук» — «Металіст» — 0:3 (0:1)

Голи: Пейшото, 14 (0:1), Підлепенець, 49 (0:2), Демченко, 90+1 (0:3).

«Скорук» (Нікопольський район): Осадчук, Малиш (Приземлін, 71), Клименко (Бацман, 71), Щербина (к), Лаптєв, Волков, Гевлич, Перебора, Красов (Цибульський, 51), Разуваєв (Боженар, 58), Жуков (Мішуренко, 71). Запасні: Бобровський, Веремєєв, Шевченко, Шаповалов. Головний тренер: Олександр Степанов.

«Металіст» (Харків): Каневцев, Шамич, Мизюк, Порох, Шопін, Ралюченко, Банада (Демченко, 57), Поступаленко (к) (Танковський, 66), Підлепенець (Романюк, 66), Білий (Танчик, 66), Ріаскос (Пейшото, 9). Запасні: Бубенцов, Сарапій, Рязанцев. Головний тренер: Олександр Кучер.

Попередження: Перебора, 70 — Мізюк, 78; Пейшото, 86.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів), асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Нова Каховка), Дмитро Козорезов (Одеса).

Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам’янське).

Спостерігач арбітражу УАФ: Олександр Матяш (Полтава).

1 вересня. Нікополь. Стадіон «Електрометалург». 649 глядачів.