Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Вихованці Академії футболу «Металіст» стартували в Еліт-лізі чемпіонату України: матчі відвідав Олександр Ярославський

Історична подія: Академія футболу «Металіст» повернулася! Сьогодні її вихованці стартували в чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України. У 1-му турі Еліт-ліги жовто-сині 2006 і 2008 років народження зустрілися з ровесниками з київського «Арсеналу».

Приємно, що на трибунах стадіону УФК-2 зібралися не тільки батьки юних футболістів і вболівальники, а й керівництво футбольного клубу «Металіст» — президент Олександр Ярославський, віце-президент Євгеній Красніков та головний тренер першої команди Олександр Кучер.

04-09

Результати 1-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ:

2005 р.н. «Арсенал» (Київ) — «Металіст» — 1:3
2006 р.н. «Металіст» — «Арсенал» — 5:1
2007 р.н. «Арсенал» — «Металіст» — 1:0
2008 р.н. «Металіст» — «Арсенал» — 7:0

Після матчів керівники клубу зробили спільні фото з хлопцями й поділилися враженнями з журналістами.

Так, Олександр Ярославський розповів про плани клубу щодо Академії футболу «Металіст».

— Олександре Владиленовичу, днями стало відомо, що «Металіст» запускає Академію футболу. Розкажіть нам, що вона буде собою представляти?
— Вона буде працювати так само, як працювала, тільки в 100 разів краще. Ми вже здали основне поле — ви бачили, діти грають на ньому. Додатково буде здано ще 13 полів, це трапиться 1 жовтня, й академія працюватиме повністю. Крім того, ми відновимо будівлю Академії, де зможуть жити близько 100 осіб.

— Коли Академія була побудована і вперше відкрита, керівництво клубу декларувало бажання в майбутньому робити ставку на власних вихованців. Зараз, після відродження «Металіста», клуб буде ставити ті ж завдання?
— Звичайно, будемо робити ставку на своїх. Ми ж не для того будували Академію, щоб орієнтуватися на чужих.

06_720

Євгеній Красніков підкреслив, що у своїй роботі Академія футболу постійно буде шукати свіжі ідеї.

— Чи розглядає клуб різні методики роботи з дітьми? Наприклад, голландська або іспанська?
— Звичайно, у нас давно є своя методика роботи з дітьми. Багато наших вихованців з Академії, побудованої Олександром Владиленовичем, грає в молодіжних збірних, вже викликаються в національну команду. Тому методика залишається колишньою. Звичайно, будемо вдосконалюватися, додаючи нових тренерів, нові ідеї. Думаю, академія буде працювати набагато могутніше, і через кілька років ви побачите її вихованців в основному складі «Металіста» і в національній збірній України. Ось зараз грав 2006 рік, і я знаю, що вже з цього віку за хлопцями стежать. Багато з них — кандидати в збірну за своїм році. Але це старший вік. Далі — малюки, які з часом прикрасять український футбол.

— Уже зараз батьки можуть сміливо телефонувати і приводити своїх дітей до Академії, вірно?
— Вони не просто можуть, вони вже активно це роблять. Пишуть, телефонують, ми регулярно переглядаємо хлопців. Нікому відмови немає. Зараз Академія розрахована майже на 1000 дітей, але я думаю, що з часом буде й більше.

Олександр Ярославський додав: «Основна мета Академії — виховати футболістів для першої команди «Металіста». Стараємося для Олександра Миколайовича Кучера».

Сам же Олександр Кучер розповів, що тренерський штаб першої команди вже зараз придивляється до вихованців Академії.

— Ви дуже уважно стежили за матчами, зокрема, за грою старшого покоління — командою 2006 року народження. Можливо, в когось уже бачите серйозні перспективи?
— Звичайно, бачу багатьох хлопців. Ми вже залучали їх до тренувань головної команди. Основне для них зараз — не зупинятися, рости і розвиватися. Хлопці повинні працювати над собою, і ми обов’язково будемо задіювати їх в першій команді. Ми чекаємо на них!

08_720

До речі, наша головна команда свій черговий домашній матч проведе вже завтра, 5 вересня. Початок гри «Металіст» — «ВПК-Агро о 18:45. Квитки можна придбати за посиланням kharkov.internet-bilet.ua.

Відзначимо, що ФК «Металіст» створює всі умови для проживання, харчування, відпочинку, медичного обслуговування вихованців Академії і, звичайно, для тренувань на високому європейському рівні. Уже зараз клуб привернув до роботи ліцензований тренерський склад з великим досвідом роботи.

Для ФК «Металіст» оновлена футбольна Академія — новий великий крок до відродження славних традицій харківського футболу.

Ми запрошуємо до нашої Академії дітей 2005–2016 років народження.

Станьте частиною історії та великого майбутнього «Металіста»!

Додаткова інформація:

E-mail: academy@metalist.ua
Телефон: +380 67 577 00 11

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...