Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Кучер: «У Першій лізі всі команди приблизно однакові»

Головний тренер «Металіста» Олександр Кучер поділився очікуваннями від матчу з «ВПК-Агро».

— Єдиної поразки у вашій тренерській кар’єрі довелося якраз на матч з «ВПК-Агро» (1: 3) в попередньому розіграші Кубка України. Реваншистські настрої присутні?
— Та ну який реванш? Це гра чемпіонату, ми готуємося, як до будь-якого іншого матчу. Тоді, рік тому, ми тільки зібралися, це був початок нашого шляху. Багато що змінилося з тих пір. Працюємо в плановому режимі, головне — відновитися після непростих ігор. Був виїзд до Луцька, потім кубковий матч на чужому полі. Три гри за тиждень, важливо підвести команду до матчу з «ВПК-Агро» в хороших кондиціях.

— Наскільки непростим суперником бачиться вам «ВПК-Агро»? Все-таки «Металіст» — беззаперечний лідер Першої ліги, тоді як команда з Вишневого займає лише 13-е місце.
— Думаю, буде непроста гра. Команди Першої ліги всі приблизно однакові, плюс-мінус: хтось у чомусь переважає, хтось у чомусь поступається. Кожен суперник б’ється, кусається. Навіть якщо хтось закривається, то все одно контратакує. Легко не буде.

— Не секрет, що в команді є травмовані. Наскільки це серйозні втрати для «Металіста»?
— Деякі хлопці цього тижня повернулися до загальної групи, комусь ще потрібен час. Зрозуміло, що деякі довго відновлювалися й ще не готові. Після кубкового матчу втратили Ріаскоса, найближчим часом він нам не допоможе. На жаль, травми — це теж частина футболу. Будемо грати тими, хто є.

Матч «Металіст» — «ВПК-Агро» відбудеться в неділю, 5 вересня. Початок о 18:45.

Квитки на kharkov.internet-bilet.ua та в касі № 1 стадіону «Металіст».

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...