Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Ярославський та глава УАФ Андрій Павелко проінспектували відновлення інфраструктури «Металіста»

Сьогодні, 17 вересня, президент футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський разом з главою Української асоціації футболу Андрієм Павелком ознайомилися з відновленням інфраструктури жовто-синіх.

Також відзначимо, що інфраструктуру «Металіста» змогли оцінити президент ФК «Полісся» і власник мережі супермаркетів «АТБ» Геннадій Буткевич, голова Ізюмської районної державної адміністрації Степан Масельський, мер міста Житомир Сергій Сухомлин, Олімпійський чемпіон Жан Беленюк, відомий журналіст Дмитро Гордон.

Інспекція відбулася напередодні центрального матчу 9-го туру чемпіонату Першої ліги «Металіст» - «Полісся». Олександр Ярославський показав почесному гостю комплекс полів Академії футболу «Металіст», на якому вже тренуються юні вихованці клубу. Також делегація ознайомилась з реконструкцією стадіону. Зокрема, Ярославський і Павелко побували на оновленій Західної трибуни та в VIP-прибудові, реконструкція якої вже знаходиться на завершальному етапі. Крім того, президент "Металіста" і глава УАФ обійшли територію навколо нашого «Павучка», де робітники вже повністю довели до ладу опори й повним ходом укладають нову плитку.

Як відомо, футбольний клуб «Металіст» докладає всіх зусиль для того, щоб місто Харків в найближчому майбутньому провело матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрінуться переможці Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...