Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Кучер: «Замінами підсилили гру, додавши в агресії та завершенні»

Прес-конференція головного тренера "Металіста" Олександра Кучера після матчу з «Олімпіком» (3:0).

— Вийшла непроста гра. Ми до неї готувалися, розуміли, що буде непросто, зрештою так і вийшло. Забий ми у першому таймі свої моменти – було б легше. Але це футбол. У першому таймі ми повністю володіли перевагою, треба було забивати, багато моментів, але ж я кажу: не вийшло. У другому таймі вже трохи піднаїлися, ми пресингували весь час, почали провалюватися, команда суперника навіть почала створювати моменти біля наших воріт. Замінами підсилили гру, хлопці добре увійшли, забили два м'ячі. Думаю, заслужена перемога.

— Ріаскос дуже емоційно відреагував на заміну. Ви вже спілкувалися із ним?
— Так, переодягнувшись, він підійшов одразу під час гри, потис руку. Йому хочеться грати, але ми ж розуміємо, що є три легіонери на футбольному полі. Є Харріс, який теж хоче грати, ми переговорили, зрозуміли один одного. Якщо так всі ображатимуться, команда може розвалитися. Є ж інші хлопці, які хочуть грати, сидять на заміні, чекають свого шансу. Тут потрібне терпіння та розуміння.

— Сьогодні у вас спрацювали усі заміни. Підлепенець і Банада забили, Харріс віддав «півтори» гольові передачі. У чому запорука того, що саме джокери сьогодні себе так проявили?
— Хлопці вийшли, підсилили гру. На той час ми вже втомилися, десь почали провалюватися, не встигали перекривати суперників. Футболісти, що вийшли, підсили гру, нам цього не вистачало. І Руслан [Фомін] добре пресингував, і Женя Банада, і Женя Підлепенець. Ми додали в агресії та завершенні, зробивши заміни.

— Чи успіх Харріса може бути наслідком успішної гри Ріаскоса в останніх матчах?
— І Брайан, і Кадім добре зіграли, і обидва грають на одній позиції. Ми даємо ігровий час і одному, і другому. Буває, що Пейшото можемо замінити, Ріаскоса поставити нападаючим, а Харріса ліворуч – і такий варіант можливий. Три легіонери на футбольному полі — тому так виходить.

— До наступного матчу з «Оболонню» готуватиметься вся команда чи хтось заздалегідь піде у відпустку?
— Ні, у нас ніхто не йде у відпустку. Ми готуватимемося все. Мені цікаво, чому хтось має раніше виїхати? (Усміхається.)

— Ви вже сказали, що сьогодні відіграли заміни. Чи можна очікувати у наступному матчі у стартовому складі Банаду та Підлепенеця?
— Зараз треба, щоби хлопці відпочили і відновилися після важкої гри. Ми зберемося, готуватимемося, а хто виглядатиме краще, той і гратиме. Наразі нікому місце у складі не заброньовано.

— Вже закінчується перша частина чемпіонату. Які позиції хотіли б посилити перед весняним відрізком сезоном? Чи замислювалися над цим?
— Звичайно, ми думали над цим, але зараз я не про це говоритиму. Йде чемпіонат, у нас є команда, і я не думаю, що говорити про це доречно.

— Питання щодо Банади. Євген вийшов на 45 хвилин, стільки він давно не грав, були травми. Як ви оціните його сьогодні?
— Женя, загалом, добре виходить на заміну. Це його не перший гол після виходу у другому таймі. Усе, про що я просив, він виконав.

У заключному офіційному матчі цього року «Металіст» зіграє на виїзді з «Оболонню».

Поєдинок відбудеться у понеділок, 29 листопада. Початок о 17:30. Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 3».

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...