Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Олександр Кучер: «У нас нема індивідуалістів, у нас є колектив»

Інтерв'ю головного тренера «Металіста» Олександра Кучера після матчу проти «Оболоні» (2:1).

— Сьогодні команда здобула чергову перемогу, впевнено йде на першому місці. Наскільки важка була ця гра і наскільки хлопцям вдалося виконати поставлені вами завдання?
— Непроста гра вийшла, було багато боротьби. Команда суперника добре накривала, бігла, нав'язувала боротьбу, було багато грубих фолів. Налаштовували хлопців, готували до того, щоб швидше працювали з м'ячем, відкривалися, отримували, контролювали його, оскільки ми знали, що буде агресивна гра. У першому таймі «Оболоні» виходило десь накривати нас, у перерві ми переговорили, зробили на цьому акцент, і в таймі номер два у нас вийшов контроль, ми виходили, розвертали швидкі атаки і після них забивали м'ячі.

— Тобто вирішальною у другому таймі стала швидкість?
— Звичайно, тому що ухвалення рішень, передача м'яча від партнера до партнера, просування вперед це відіграло велику роль. Якби на місці перекочували, то, напевно, не було би швидких голів. Тому ми просувалися вперед і тому забили добрі м'ячі.

— Пейшото у вашій команді — справжній діамант, який забиває чи не в кожному матчі. Як ви можете охарактеризувати цього гравця? Наскільки від нього залежать успіхи «Металіста»?
— Наші успіхи залежать від усієї команди. У нас немає індивідуалістів, у нас є колектив. Так, ми маємо індивідуально сильних виконавців, але з них складається команда. Хтось створює, хтось забиває, тож ми всі разом працюємо і йдемо до своєї мети.

— Сьогодні ваші заміни були націлені насамперед на утримання рахунку чи його збільшення?
— Ми завжди граємо на перемогу з будь-яким суперником. І надалі, сподіваюся, завжди намагатимемося нав'язувати свою гру і, звичайно ж, гратимемо лише на перемогу. Сьогодні у нас був добрий суперник, але ми все одно налаштовували хлопців на важку гру. Нам треба було здобувати 3 очки, тому що остання гра цього року, ми хотіли піти у відпустку з гарним настроєм і спокійно відпочивати.

— І насамкінець підсумуйте, будь ласка, виступ команди в осінній частині чемпіонату. Що «Металісту» вдалося, а що, можливо, потрібно покращити? У якому напрямку рухатиметеся далі?
— Звичайно ж, нам потрібна перерва. Діти повинні добре відпочити, відновитися. Ми мали непросте півріччя, багато нових футболістів. Нам треба було прищепити гру, поставити всіх хлопців до одного колективу, ми це намагалися зробити. Нам потрібні збори для того, щоб зігратись, щоб взаєморозуміння було на найвищому рівні, і тоді нам буде легше грати. Коли багато нових футболістів, то дуже дуже важко будувати гру. Коли вони якийсь період часу, півроку перебувають разом — це вже зовсім інший результат.

У першому весняному матчі у рамках чемпіонату «Металіст» зіграє у Харкові проти «Волині». Базова дата 21-го туру – 19 березня.

До цього, 2 березня наша команда проведе поєдинок 1/4 фіналу Кубку України. Суперника визначить жеребкування, яке пройде у січні.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...