Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Олександр Ярославський представив Пауліньо в якості гравця «Металіста»

Президент футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський оголосив про підписання бразильського півзахисника Пауліньо у якості гравця жовто-синіх.

Презентація нового гравця відбулася у перерві матчу «Металіст» — «Прикарпаття» на очах багатотисячної аудиторії харківських уболівальників.

«Я обіцяв уболівальникам, що у нас гратимуть гравці найвищого рівня і продовжую виконувати обіцянку. Пауліньо — це супергравець, суперлюдина! Я сподіваюся, що він принесе «Металісту» і всьому Харкову багато радісних емоцій та заб’є багато голів за нашу команду!» — розповів Олександр Ярославський.

Пауліньо подякував президенту футбольного клубу «Металіст» та вболівальникам за теплий прийом та висловив захоплення від перших днів перебування у Харкові.

«Дякую президенту! Дякую «Металісту»! Мене переповнює гордість. Я вже кілька днів перебуваю у Харкові і захоплююсь цим містом, аеропортом, стадіоном та готелем Kharkiv Palace. А тепер я поряд із уболівальниками мого нового клубу і мене переповнюють неймовірні емоції! Я щасливий, що знаходжуся тут, у футбольному клубі «Металіст»!» — сказав клубній прес-службі Пауліньо.

IMG_3416

Нагадаємо, 23-річний вихованець «Сан-Паулу» останнім часом виступав в оренді за «Жувентуде» та був стабільним гравцем основного складу.

У «Металісті» бразилець обрав собі 77-й ігровий номер. 

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...