Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Євгеній Красніков: «Фінансування життєдіяльності клубу та зборів команди у Туреччині ведеться тільки за рахунок Олександра Ярославського»

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков дав інтерв'ю «ТаТоТаке», в якому розповів про збори, фінансування клубу та пропозицію кандидатам у збірну України тренуватися разом із підопічними Олександра Кучера.

— Збори клубу в Туреччині насправді фінансуються особисто вами зі своєї кишені?
— Не знаю, звідки взялася ця інформація, але розцінюю її як провокацію. Так, я займаюся керуванням клубу, як і займався. Але харчування, проживання, весь побут команди, як і забезпечення людей, які зараз перебувають на стадіоні в Харкові, все це фінансується лише Олександром Ярославським.

— Чи правильно я розумію, що ви продовжили турецькі збори?
— Так, ми переїхали до менш дорогого готелю, але умови прекрасні. Легіонерів тимчасово відпустили – на правах оренди з перспективою повернення, але команда регулярно тренується та проводить спаринги з добрими суперниками – обіграли фінський ХІК, турецький «Башакшехір». Загалом у нас все за планом. Скажу більше: ми готові прийняти у своєму таборі гравців збірної України разом із їхніми сім'ями.

— Ви маєте на увазі тих, хто зараз перебуває в Європі?
— Усіх, кому це дозволено законодавством України. Все-таки працювати індивідуально та проходити збори всередині команди, з повноцінним тренувальним процесом – це дві великі різниці.

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...