Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Євген Підлепенець: «Ми маємо зробити все, щоб дати харків'янам заряд позитивних емоцій»

Один з улюбленців харківських уболівальників, півзахисник Євген Підлепенець розповів про підготовку "Металіста" до нового сезону та про настрій у команді.

— Женю, якими були для тебе попередні чотири місяці, що нового сталося в житті?

— Нічого особливого не змінилося. Переживав за нашу країну всі ці місяці через батьків, які перебувають на окупованій території (Токмак Запорізької області). Тяжко перебувати в чужій країні такий довгий період. Дуже скучив за нашим улюбленим Харковом. Не припиняли тренуватися, виходили щодня на поле та працювали. Тренерський штаб дав нам трохи відпустки, зараз ми знову зібралися і готуємося до чемпіонату.

— Як би ти оцінив настрій у команді зараз, готовність хлопців до офіційних матчів?

— У команді настрій позитивний, все гаразд. Не говоритиму за всіх, але ми маємо грати для наших улюблених харків'ян, багато з яких зараз перебувають на полі бою. Ми маємо зробити все, щоб дати їм заряд позитивних емоцій.

IMG_7892

— Наскільки сильно відчувається підтримка команди клубом, контакт із керівництвом?

— Можу сказати, що керівництво клубу намагається підтримувати нас і фінансово, і емоційно. Віцепрезидент Євгеній Красніков весь час на зв'язку з кожним гравцем "Металіста" і це дуже важливо для команди.

— Що б ти зараз хотів передати харківським уболівальникам та загалом українцям?

— Головне — триматися і вірити в нашу перемогу, щоб життя було звичним. Коли ми всі збиралися на нашому чудовому стадіоні й разом перемагали, це було незабутньо і залишиться в моїй пам'яті на все життя. Я сподіваюся, незабаром ми повернемося до Харкова і прийматимемо на стадіоні "Металіст" "Динамо" та "Шахтар", разом переживатимемо ці моменти. Ми вас дуже любимо, дорогі наші вболівальники!

352A7255

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...