Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Євро-2012 - 10 років: як "Металіст" подарував Харкову незабутнє свято (фото)

Цього дня рівно 10 років тому в Україні та Польщі стартував чемпіонат Європи з футболу, безпосереднім учасником якого став Харків.

Наше місто не відразу потрапило до числа тих, хто приймає Євро-2012. На чотири вакантні місця претендували шість міст, при тому що місця Києва і Донецька вважалися гарантованими, а Львів, Дніпро, Одеса та Харків боролися за дві "путівки" на чемпіонат, що залишилися.

У результаті Харків, шанси якого стати приймаючим містом здавалися на той момент найнижчими через географічне розташування та ряд інфраструктурних проблем, зумів переконати чиновників УЄФА у своїй спроможності.

Велику роль у цьому успіху відіграв футбольний клуб "Металіст" та його президент Олександр Ярославський. Завдяки йому Харків за короткий термін отримав сучасний аеропорт, один із найкращих готелів України, реконструйований стадіон “Металіст”, Академію футболу та створену за всіма канонами того часу футбольну базу у селищі Високий.

Загальний обсяг інвестицій Ярославського у підготовку Харкова до Євро-2012 становив понад 300 млн євро і головне те, що результатами цієї роботи харків'яни активно користувалися протягом усього десятиліття, до наших днів.

64_news_big-v1619011420

Як підсумок, ніхто з організаторів турніру не пошкодував про те, що Харків був обраний містом, що приймає турнір. Стадіон "Металіст" прийняв три матчі групового етапу, у нашому місті гостювали зіркові збірні Португалії, Нідерландів, Німеччини та Данії. Усі вони високо оцінили рівень проведення Харковом матчів Євро-2012.

Харків'яни ж досі з трепетом згадують свято футболу завдовжки три тижні, під час якого наше місто було в центрі уваги всього світу і в нього хотіли потрапити мільйони людей з усіх куточків планети.

original

ыв

a54c0cb5011eba1fad63070e4f148

65543

mario_gomez_germany_

screenshot1

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...