Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Херонімо Поблете — гравець «Металіста»!

У рамках анонсованого раніше президентом «Металіста» Олександром Ярославським підсилення команди у суботу, 15 січня, контракт із нашим клубом підписав аргентинський півзахисник Херонімо Гастон Поблете.

29-річний опорник на батьківщині захищав кольори таких клубів, як «Колон», «Сан-Лоренсо» та «Велес Сарсфілд».

Також він грав за французький «Мец» та чилійську команду «Ла-Серена».

У «Металісті» Херонімо Поблете виступатиме під номером 80.

IMG_4004 

Підписання новачка прокоментував президент футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський: «Новий гравець нашої команди — ось він перед нами. Тільки-но прилетів з Аргентини з нашим другом Рікардо Гіаконе. Це заслуга всіх нас, але переважно левова частка — це Євген Красніков.

Ми сподіваємось, що гравцеві тут сподобається, у нас уже не перший аргентинець. Ви пам'ятаєте, у тому «Металісті» було багато аргентинців, які принесли успіх команді, задоволення харків'янам та всім тим, хто вболівав за «Металіст». Дякуємо всім: Євгену Краснікову, Рікардо Гіаконе, Херонімо Поблете, всім тим, хто повірив і вірить у нас. Уболівальникам насамперед. Просимо любити і шанувати — Поблете.

Чи варто чекати ще гучних трансферів цієї зими? Звичайно! Ми сьогодні лише розпочали. Поблете — перший із тих, хто оголошений офіційно. Ви ж знаєте, кількох футболістів ми придбали, але давайте все робити крок за кроком. Ось як тільки наступні футболісти прилітатимуть — ми їх так само зустрічатимемо і представлятимемо. А так, усі вже, напевно, знають, який оновлений склад «Металіста» на нас чекає».

Після цього своїми емоціями поділився Херонімо Поблете: «Харків дуже гарний, на перший погляд, він мені дуже сподобався. Але ще буде час, щоб детальніше ознайомитися з містом. Що мені відомо про «Металіст»? Більшість із тих аргентинців, які раніше грали тут, я знаю. З деякими навіть особисто спілкувався перед приїздом в Україну, питав у них поради. Для мене це дуже відповідальний та важливий крок — допомогти повернути той «Металіст», який був колись. Зараз «Металіст» починає свій шлях і найближчим часом, дасть бог, буде все гаразд і повернеться на свої місця».

IMG_4003

Заключну промову цього вечора сказав Олександр Ярославський: «Я думаю, ми подякуємо всім. І скажемо спасибі Поблете за ці теплі слова. Побажаємо усього доброго, успіхів. Бажаємо йому отримувати задоволення від гри, від Харкова та дарувати радість уболівальникам».

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...