Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Найкращий турнір України: «Металіст-Ліга» анонсує сезон «Весна-2022»

З 27 лютого на полях Академії футболу «Металіст» стартує новий сезон найкращого в Україні аматорського турніру — «Металіст-Ліга».

Сезон «Весна-2022» продовжить курс на відродження легендарного турніру, який на початку минулого десятиліття визнавався наймасовішим у країні. Нинішнє керівництво «Металіст-Ліги» ставить за мету знову задати змаганнями найвищі стандарти, забезпечивши учасникам максимальний комфорт та інтерес. Наприклад, вперше в історії турніру всі без винятку матчі знімаються на відео та доступні на YouTube для вільного перегляду.

Безумовною перевагою «Металіст-Ліги» вже стали поля Академії футболу, покриті найкращим у країні штучним газоном від провідного світового бренду Desso Sports Systems.

І все це лише мала частина всіх переваг, які отримує кожна команда-учасниця «Металіст-Ліги» незалежно від свого рівня.

Щоб взяти участь у турнірі, слід до 18 лютого включно надати заповнені заявочні листи. З усіма подробицями, а також регламентом змагань можна ознайомитися на сайті «Металіст-Ліги» за цим посиланням.

Сума заявного внеску для команди — 9000 грн.

З питань участі у турнірі «Весна-2022» звертайтесь за тел. 063 109 1925 (Пн-Пт з 9:00 до 18:00) або до офісу за адресою: м. Харків, м. Спортивна, Північна трибуна стадіону «Металіст», сектори 15-20, 1 поверх, оф. №14.

Доведи, що ти — найкращий!

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...