Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Матеус Пейшото: «Задачу не міняв, продовжуватиму забивати»

Найкращий снайпер «Металіста» Матеус Пейшото перед виїзною грою з «Гірником-Спорт» поділився враженнями про свої перші матчі в Україні. На даний момент 11-й номер нашої команди ділить з Олексієм Хобленком із «Кривбасу» лідерство в списку бомбардирів Першої ліги.

— Матеусе, в перших семи матчах у чемпіонаті ти забив 8 м’ячів. Наскільки складно для тебе це було?
— Завдання нападаючого — забивати. Чим більше голів, тим краще. Я нічого не міняв в своїй грі з часів виступів у Бразилії. Знаю, що повинен забивати в кожному матчі мінімум 1–2 м’ячі і допомагати команді перемагати. Вдячний хлопцям, які створили тут хороший колектив і допомагають мені бути результативним. Я задачу не міняв, буду продовжувати забивати.

— Ти вже зрозумів, наскільки складний чемпіонат Перша ліга України? І що можеш сказати про найближчого суперника — команду «Гірник-Спорт»?
— У сучасному футболі немає особливої різниці: Прем’єр-ліга, Перша ліга... Всі команди готові фізично, і дуже важко в кожному матчі. Я одразу розумів, що у Першій лізі не буде легко, був до цього готовий. Хотів би відзначити роль тренерського штабу на чолі з Олександром Миколайовичем. Вдячний нашим тренерам, на теоретичних занятиях вони все дохідливо пояснюють, допомагають виправляти помилки, розповідають, проти кого будемо грати. Наше завдання — перемагати у кожній грі. Ми всі залежні від колективу, допомагаємо один одному. Помилки є, але ми завжди виправимось. Найважливіше — це перемоги.

У четвер, 7 жовтня, суперником «Металіста» стане «Гірник-Спорт». Матч пройде у Горішніх Плавнях на стадіоні «Юність». Початок о 13:15.

Пряма трансляція на YouTube-каналі «Перша ліга».

Наступний домашній поєдинок «Металіст» проведе у понеділок, 11 жовтня. Цього дня наша команда зіграє з «Кременем». Початок о 18:30.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...