Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Металіст» надає гуманітарну допомогу харків'янам

Футбольний клуб «Металіст» почав надавати гуманітарну допомогу мешканцям Харкова та області.

Волонтерам будуть надані всі речі бренду MTLST та фірми Joma: спортивні штани, кофти та кельми, футболки, куртки, вітровки, кросівки, шкарпетки, теплі пледи та шапки, а також одяг для дітей різного віку. Речі будуть передані тим, хто був змушений покинути свої будинки та ховатися від обстрілів у холодному метро та підвалах.

Раніше повідомлялося, що група DCH Олександра Ярославського перераховує до бюджету Харкова 25 млн. грн. задля забезпечення міських лікарень усім необхідним.

Сам президент футбольного клубу «Металіст» пообіцяв, що візьме активну участь у відновленні зруйнованої міської інфраструктури Харкова. Також сьогодні стало відомо, що внеском у відновлення зруйнованого міста стануть гроші від продажу Олександром Ярославським яхти Kaiser.

«Дорогі Харків'яни! DCH розпочинає гуманітарну програму для Харкова. Першим внеском у відновлення зруйнованого міста стануть гроші від продажу моєї яхти Kaiser. На неї часу вже не буде – треба працювати, працювати та ще більше працювати», – заявив Олександр Ярославський.

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...