Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Металіст» побував на заводі імені Малишева (фото, відео)

У понеділок, 4 жовтня, гравці, тренери та представники футбольного клубу «Металіст» відвідали завод імені В.О. Малишева, де ознайомилися з виробництвом та поспілкувалися з уболівальниками.

Завод імені Малишева — найбільший в Україні виробник бронетехніки — має не тільки велике значення для обороноздатності нашої країни, але і є важливою віхою в історії «Металіста». Саме при колективі цього заводу в 1925 році була створена футбольна команда ХПЗ, що згодом отримала назву «Металіст». Крім того, протягом великого відрізку історії клубу підприємство надавало йому усіляку підтримку.

352A8863

Сьогоднішній завод імені Малишева — це виробник найпередовіших танків не тільки в Україні, а й в усьому світі. Наприклад, гордість харківського підприємства — танк «Оплот» — навіть привернув до себе увагу з боку США.

Саме «Оплот» викликав найбільший інтерес у футболістів «Металіста». Вони щиро були вражені як самим танком, так і масштабами підприємства, екскурсію яким провели для них керівники заводу.

«Я вражений побаченим. Звичайно, я не все сказане зрозумів, але це дійсно божевільні масштаби. Ніколи в житті я подібного не бачив. І як англійця мене особливо вразив факт, що прем'єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчилль називав танк Т-34, пам'ятник якому знаходиться тут, найкращим танком Другої світової війни. Я дуже задоволений сьогоднішньою екскурсією», — сказав півзахисник «Металіста» Кадім Харріс.

352A9144

Не залишив байдужим завод ім. Малишева і Вячеслава Танковського.

«Тут, звичайно, все дуже цікаво. Особливо цікаво побачити, як робляться нові танки. Нам про них розповіли, в тому числі й про «Оплот» — судячи з усього, це сучасна машина, що має попит в усьому світі. Цікаво послухати, як він робиться, що в ньому. Був дуже вражений тим, що в цьому танку абсолютно все відповідає найсучаснішим вимогам до подібної техніки», — поділився емоціями півзахисник жовто-синіх.

352A9640

Особливий сенс у цій екскурсії знайшов для себе і Володимир Танчик. Адже, крім цікавого прізвища, півзахисник «Металіста» грає під символічним номером - 34. Це ніщо інше, як відсилання до легендарного танку Т-34, який, до слова, теж розробляли й виготовляли в Харкові.

«Дуже позитивні враження. Я хотів і сам зі своєю родиною сюди приїхати, подивитися, і дуже радий, що потрапив в це місце з командою, заліз на цю божевільну машину, — розповідає Танчик. — Тренер ще давно, коли я грав за «Княжу-2», дав мені номер 34 і пояснив про танк Т-34. І всю мою кар'єру як цей номер зі мною, так і я з ним. Тобто, всі здогадки уболівальників про те, що мій номер якимось чином пов'язаний з легендарним танком — це правда».

Цікаво, що і Танчик, і Танковський відмовилися від ідеї побувати всередині справжнього танка. А ось їх досвідчений одноклубник Руслан Фомін наданим шансом скористався.

352A9434

Як підсумок, візит жовто-синьої делегації не тільки подарував масу емоцій гравцям і тренерам, а й став справжнім святом для колективу заводу. Багато хто з них виявилися відданими вболівальниками «Металіста» і просто не змогли відпустити своїх улюбленців без автографів та спільних фото.

352A9018

Команда, своєю черго, віддячила заводчан за привітну зустріч сувенірами з клубною символікою і дала слово: в найближчому матчі зробити все можливе для перемоги.

352A8691

До речі, черговий матч «Металіста» у чемпіонаті Першої ліги відбудеться зовсім скоро. У четвер, 7 жовтня, о 13:15 підопічні Олександра Кучера зіграють на виїзді з «Гірником-Спорт». А вже у понеділок, 11 жовтня, прийме в рідних стінах «Кремінь». Стартовий свисток пролунає о 18:30. Квитки на цю гру вже у продажу.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...