УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Металіст» — «Радомяк» — 1:1

У передостанньому контрольному матчі на першому тренувальному зборі в Туреччині наша команда розійшлася бойовим миром із польським «Радомяком».

Сьогоднішній суперник «Металіста» ділить 3–4 місця у найвищому футбольному дивізіоні своєї країни.

Рахунок у поєдинку було відкрито дуже швидко, це стало наслідком помилки Данила Каневцева. Після розіграшу «від воріт» голкіпер намагався зробити передачу Едуарду Сарапію, але пресинг суперника приніс свої плоди для «Радомяка». Футболіст польської команди перехопив м'яч і відразу переадресував його в центр штрафного майданчика на Маурідеса Жуніора. Бразилець з кількох метрів не схибив. Секундомір на той час встиг відрахувати лише 49 секунд.

Харків'яни у ролі наздоганяючих пробули недовго. Євген Підлепенець заробив штрафний, після розіграшу якого котнув м'яч флангом Сергію Горбунову, той навісив на ближню стійку, а Богдан Порох у дотик цей простріл замкнув.

Рахунок 1:1, як з'ясувалося згодом, став підсумковим. Хоча і в частині першого тайму, і у другій половині зустрічі «Металіст» більше атакував і частіше погрожував воротам суперника.

Зазначимо дебют у складі жовто-синіх (нехай і неофіційний) Хуана Касареса. У другому таймі еквадорець замінив Підлепенця і, серед іншого, відзначився небезпечним виконанням штрафного. Після удару нашого новачка польський голкіпер насилу перевів м'яч на кутовий.

«Металіст» — «Радомяк» — 1:1 (1:1)

Голи: Маурідес, 1 (0:1), Порох, 22 (1:1).

«Металіст»: Каневцев (Рибка, 46), Танчик, Мизюк, Порох, Горбунов (Романюк, 74), Сарапій, Демченко (к), Підлепенець (Касарес, 67), Харріс (Пейшото, 52), Ріаскос, Мурза (Рязанцев, 80).

«Радомяк» (1-й тайм): Майхрович, Якубік, Рафаел Россі, Цихоцкі, Абрамовіч, Леандро Россі (к), Селє, Філіпе Насіменто (Радецкі, 33), Мачадо, Ангельскі, Маурідес.

«Радомяк» (2-й тайм): Майхрович (Йерке, 80), Тіаго Матос, Гонсало Сілва, Свидзиковскі, Бодзьох, Врублевскі, Радецкі, Карвот, Руан (Снопчиньскі, 80), Сокул, Рондон.

Попередження: Демченко, 41; Ріаскос, 42 — Маурідес, 13; Рафаел Россі, 21.

Удари у ствір воріт: 3 (1) — 1 (1)

Удари повз ворота: 4 (2) — 5 (3)

Кутові: 6 (2) — 5 (2)

Офсайди: 1 (0) — 1 (1)

Фоли: 12 (6) — 15 (11)

Заключним для «Металіста» на першому зборі стане завтрашній спаринг з іншим польським клубом — «Вартою» з Познані. Зустріч також проходитиме в Анталії. Початок о 14:00 за київським часом.