УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

«Металіст» — «Славія» — 5:0

У першому контрольному матчі на зборах у Туреччині наші футболісти впевнено розібралися з п'ятою командою чемпіонату Болгарії — софійською «Славією».

Швидкими голами у кожному з таймів відзначилися Євген Підлепенець та Євгеній Рязанцев. Олександру Мизюку та новачку команди Артуру Мурзі протягом трьох хвилин вдалося вразити ціль після розіграшу кутових. А крапку у матчі поставив Євген Сарапій, який покатив м'яч у ворота болгар з близької відстані.

На останній доданій хвилині «Славія» могла розмочити рахунок, але удар Радослава Кирилова зі штрафного прийняла на себе поперечка (у першому таймі, коли по цих же воротах зі стандарту пробивав Маілтон, стійка зіграла за софійську команду).

У підсумку — 5:0 на користь «Металіста», у складі якого ігрову практику отримали 15-річні вихованці клубної Академії Єгор Красніков та Олександр Цвіренко.

«Металіст»  «Славія» - 5:0 (1:0)

Голи: Підлепенець, 2 (1:0), Рязанцев, 46 (2:0), Мизюк, 53 (3:0), Мурза, 55 (4:0), Сарапій, 78 (5:0).

«Металіст» (перший тайм): Федотов, Маілтон, Мизюк, Федорів, Горбунов, Танковський, Ралюченко, Підлепенець, Шамич, Ріаскос, Пейшото (к).

«Металіст» (другий тайм): Федотов, Танчик, Мизюк (Цвіренко, 80), Порох, Романюк, Сарапій, Демченко (к), Підлепенець (Красніков, 76), Рязанцев, Харріс, Мурза.

«Славія» (перший тайм): Вуцов, Попадійн, Віячкі, Георгієв, Соарес, Мінчев, Атанасов, Нгуена, Добрєв, Тасєв, Бакеро.

Виходили на заміну або залишилися у запасі: Петков, Дафовскі, Томбак, К. Іванов, Керчев, Валчев, Стоянов, Тасевскі, Мапуку, Сораков, Кирилов, Дімітров, Кехайов, А. Іванов, Дост.

Наступним суперником жовто-синіх на турецькому зборі стане «Слован» Ліберець, який посідає 9 місце у чемпіонаті Чехії. Гра відбудеться у понеділок, 24 січня, в Анталії. Початок о 14:00 за Києвом.