Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

На полях Академії футболу «Металіст» відбувся фінал міського турніру «Битва районів»

Сьогодні, 3 жовтня, на полях Академії футболу «Металіст» відбулася фінальна частина масштабного міського турніру «Битва районів».

Понад 90 аматорських команд з усіх куточків Харкова протягом двох тижнів боролися за перемогу в турнірі, що був організований Харківською міською радою за сприяння футбольного клубу «Металіст». У фінальному матчі змагань зійшлися команди «Автострада» (Немишлянський район) та «Халтуринські» (Московський район). Останні в підсумку і відсвяткували перемогу в «Битві районів».

«Вишенькою на торті» всього турніру стала урочиста церемонія нагородження. Медалі, грамоти та цінні подарунки від футбольного клубу «Металіст» призерам вручав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, головний тренер жовто-синіх Олександр Кучер, а також гравці команди - Євген Підлепенець та Руслан Фомін.

352A8066

«Напевно, навіть трохи сумно, що турнір закінчився, тому що стільки команд брало участь і протягом довгого часу ми відчували дух змагання. Я впевнений, що цей турнір стане традиційним. Зараз був осінній турнір, і нумо подумаймо, як зробити ще й зимовий, а потім ще раз осінній. Найголовніше, що у всіх гарний настрій. Всі команди - переможці, тому що ви сповідуєте крутий спортивний спосіб життя, а місто Харків - круте й спортивне місто. У Харкові займатися спортом - круто і модно», - сказав у своєму виступі Ігор Терехов.

Поділився емоціями від побаченого і головний тренер «Металіста» Олександр Кучер.

«Вчора я був вражений тим, як багато людей прийшли на стадіон підтримати нашу команду в рядовому матчі чемпіонату, попри прохолодну погоду. А вже сьогодні я приходжу на фінал аматорського турніру і бачу багато глядачів, бачу величезну увагу з боку міської влади. Це все говорить про те, як сильно в Харкові люблять футбол. І це важливо - підтримувати прагнення людей займатися футболом як на аматорському, так і на професійному рівні, незалежно від віку», - сказав Олександр Кучер.

352A7958

Сильне враження турнір справив і на гравців «Металіста».

«Я вважаю, коли якісь організації проводять турніри, і тим більше наші харківські - це дуже добре, навіть відмінно для міста. Приїхав навіть секретар міськради Ігор Терехов, і це говорить про те, що зараз всі в місті живуть футболом. Проводиться багато змагань, і це - не виняток. Це дуже приємно», - ділиться нападник жовто-синіх Руслан Фомін.

Окремо він відзначив якість поля Академії футболу, на якому пройшли фінальні матчі «Битви районів».

«Я сьогодні вперше став на це поле і ще кажу Підлепенцю, мовляв, видно якість. Поле м'яке, травичка відмінна, поле останнього покоління. Взимку, напевно, будемо тут тренуватися. Якість дуже хороша!» - сказав нападник.

Півзахисник «Металіста» Євген Підлепенець згадав, як і сам чимало пограв на аматорському рівні.

«Це дуже круто, і завжди дарує позитивні емоції, - каже Підлепенець. - Здорово, що місто робить такі змагання для любителів. Футбол - дуже популярна гра і тільки плюс для міста, що турніри збирають таку кількість команд. Всі вони заслуговують на похвалу, молодці!».

У перші хвилини після бажаної перемоги поділився з нами емоціями й представник команди-переможниці «Битви районів» «Халтуринські» Станіслав.

«Організацію турніру оцінюємо на «відмінно». Погода радує, гравці радують. Добре, що приходять грати. Молодь, я думаю, повинна багато займатися спортом, захоплюватися їм. Ми повинні виховувати на вулицях хороших гравців, навіть якщо у них немає фінансів йти займатися професійно, або з якихось інших причин вони не можуть потрапити у великий футбол. Тому ми граємо так», - резюмував Станіслав.

352A8128

Відзначимо, що турнір проходив на полях останнього покоління від фірми Desso Sports Systems Академії футболу «Металіст». Зараз на території комплексу завершується масштабна відбудова зруйнованої інфраструктури, фінансування якої взяв на себе президент клубу Олександр Ярославський.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...