Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

У «Металіста» крім титульного спонсора DCH з'явився генеральний спонсор — онлайн-сервіс Uklon

Сьогодні ФК «Металіст» підписав контракт з онлайн-сервісом Uklon, який тепер став генеральним спонсором харківського клубу. Титульним спонсором клубу, як і раніше, залишається інвестиційна група DCH.

Згідно з умовами підписаної сьогодні угоди, партнерство ФК «Металіст» та Uklon передбачає проведення низки спільних спортивних та соціальних активностей під егідою клубу. Всі ініціативи будуть спрямовані на підтримку та розвиток українського професійного та дитячого спорту, як в Харкові, так і в Україні в цілому.

На урочистій церемонії Олексій Ярославський так прокоментував подію: «Для футболу дуже важлива фінансова підтримка. І чим більше у клубу надійних партнерів, тим краще перспективи його розвитку. Тепер Uklon — наші партнери й друзі. Думаю, ми разом приділимо ще більшу увагу розвитку дитячого футболу, Академії футболу «Металіст», щоб її вихованці грали в нашому клубі. І впевнений, що спільно ми досягнемо великих результатів».

Зі свого боку співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь підкреслив наступне: «Для нас стати генеральним спонсором такої прекрасної команди, як «Металіст» — дійсно історична подія. Думаю, всі харків'яни скучили за футболом. На команду в наступному році чекає Прем'єр-ліга — це 100%. Можливо, буде перемога в Кубку України. Ну, а через пару років, я впевнений, ми побачимо "Металіст" в єврокубках. Будемо вболівати! І прекрасно те, що навіть коли команда не грає в УПЛ, харків'яни приходять і підтримують «Металіст». Тому і ми горді, що підтримуємо такий клуб. Будемо разом розвивати і український футбол, і українську молодь, будемо допомагати місту новими проєктами та підтримувати спорт».

«І «Металіст», і компанія Uklon є лідерами у своїх галузях і прагнуть завжди перемагати. Ми раді нашому партнерству і тим можливостям, які воно відкриває. Будемо разом розвивати дитячий спорт на базі найсучаснішої в Україні Академії футболу «Металіст». Також будуть розвиватися сервіси для вболівальників з використанням найпередовіших технологій. І головне, ми будемо разом популяризувати здоровий спосіб життя, спорт і футбол по всій країні», — резюмував віцепрезидент ФК «Металіст» Євген Красніков.

Нагадаємо, що Uklon — це перший і найбільший український онлайн-сервіс виклику авто. Зараз компанія працює у 27 містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв та інші. Сервіс пропонує масу опцій при замовленні автомобіля: можна вибрати машину з мовчазним водієм, вказати, що з вами буде тварина, або потрібно авто з дитячим кріслом. Також можна замовити електрокар, розділити поїздку з одним або вибрати AntiCOVID-клас авто з захисними перегородками.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...