Артур Мурза: «Рухаємося у правильному напрямку»

Зимовий новачок «Металіста» Артур Мурза у спарингу з «Радомяком» (1:1) встиг зіграти і на вістрі атаки, і на обох флангах півзахисту. За кілька годин після матчу клубна прес-служба поспілкувалася з атакуючим універсалом жовто-синіх.

— Другий тиждень як тренуєшся з командою. Освоївся чи ще у процесі?
— Колектив зустрів тепло, проблем із адаптацією не було. Почуваюся як удома, тому намагатимуся бути щодня корисним команді.

— Що скажеш про спаринг із «Радомяком»?
— «Радомяк» — дуже добрий суперник, тим більше на такому етапі підготовки. Команда рівня єврокубків. Приємно, що на тлі втоми ми показали хорошу конкурентоспроможну гру. Жаль тільки, не вдалося дотиснути і виграти матч.

— З тренерами говорив? Вони задоволені твоєю грою сьогодні?
— Цю гру поки що не обговорювали з тренерським штабом. Я намагаюся в кожному матчі бути корисним, виконувати вимоги та завдання тренерів. А вже на теоретичних заняттях нам вказують, де зіграли правильно та де і як можна зіграти краще.

— Завтра спаринг із «Вартою», після нього повернення додому i два вихідних. Втома накопичилася?
— Завтрашній матч — завершальний на першому зборі. Потрібно добре попрацювати і віддати всі сили, щоб досягти позитивного результату та якісної гри. Є втома, що накопичилася, але вона і робить нас сильнішими. Ми добре готуємось і рухаємось у правильному напрямку. Після завтрашньої гри команді нададуть пару вихідних — час акумулювати сили та емоції до початку другого збору, де на нас чекає цікавий турнір.

У четвер, 27 січня, о 14:00 «Металіст» проведе заключний спаринг на першому турецькому зборі. Суперником стане ще один польський клуб — «Варта» з Познані (16-е місце у поточному сезоні Екстракляси).

Наступного дня команда візьме курс на Харків.