Матеус Пейшото: «Стати найкращим бомбардиром чемпіонату — одне з моїх завдань»

16 листопада нападнику «Металіста» Матеусу Пейшото виповнилося 26 років. Після закінчення сьогоднішнього тренування клубна прес-служба поспілкувалася з іменинником.

— Матеусе, вітаємо тебе з днем народження! Ти вже три місяці у «Металісті». Чи відчуваєш уже тут себе як удома?
— Дякую за вітання! Адаптація у мене пройшла дуже швидко, почуваюся тут комфортно. Усі мене чудово прийняли — тренерський штаб, керівництво, колектив. До того ж зі мною моя сім'я, що дуже важливо. Тому я справді почуваюся як удома.

— У попередньому матчі з «Прикарпаттям» ти забив свій 12-й м'яч у чемпіонаті. Чи ставиш перед собою конкретне завдання стати за підсумками сезону найкращим бомбардиром Першої ліги?
— Стати найкращим бомбардиром — одне з моїх завдань. Так було і коли я грав у Бразилії і зараз в Україні. Ставлю перед собою таку мету.

 Наступний матч «Металіста» — заключний домашній у 2021 році. Чи враховуєте цей момент?
— Звичайно, ми маємо показати хороший футбол. Мотивація більша, ніж у інших іграх. До того ж наш попередній матч вийшов хорошим, ми забили чотири м'ячі, весь наш колектив почувається комфортно. Усі у цьому матчі були молодці. Звісно, завжди радує повний стадіон. Чекаємо на своїх уболівальників у суботу, вони дуже допомагають, надають нам сил на полі. Наше завдання — показати гарну гру для глядачів та перемогти у цьому матчі.

Початок суботнього поєдинку «Металіст» — «Олімпік» о 18:45.

Квитки в касах стадіону та на kharkov.internet-bilet.ua.