«Металіст» провів перше у новому році тренування на полі Академії футболу (фото, відео)

Головна команда футбольного клубу «Металіст» вийшла з відпустки та провела перше тренування у 2022 році.

З урахуванням непростих погодних умов (температура повітря сягала 10 градусів морозу) тренерський штаб вирішив працювати на основному полі Академії футболу «Металіст», обладнаному найкращим в Україні покриттям від провідного бренду Desso Sports Systems. Штучний газон німецького виробництва навіть на тлі сильних морозів зберігає необхідні якості для комфортного бігу та роботи з м'ячем.

Саме ж тренування було втягуючим — гравці виконали ряд нескладних вправ і почали поступово готуватися до першого навчально-тренувального збору у Туреччині.

У тренуванні взяли участь українські гравці «Металіста». Легіонери жовто-синіх приєднаються до команди вже в Анталії. Виліт заплановано на 15 січня.

Нагадаємо, всі поля Академії футболу «Металіст» доступні для проведення тренувань та проведення матчів 7 днів на тиждень. Для бронювання полів дзвоніть за номером: 067 4 321 321. 
A86I3221

A86I4012

A86I3948

Додамо, що квитки на матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» — «Зоря», який відбудеться 1 березня (у вівторок) о 19:30, вже у продажу. Придбати їх можна у касі №1 стадіону «Металіст» (працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00), а також із будь-якої точки світу онлайн.