Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

Сергій Горбунов: «Моя справа — віддавати м'яч нападникам, їхня справа — забивати»

Лівий захисник «Металіста» Сергій Горбунов поділився емоціями від матчу з «Кременем» (4:0), в якому він оформив асистентський дубль.

— Сергію, чому вийшли такі різні тайми?
— Ми намагалися забити швидкий гол в першому таймі, але у нас це не вийшло. У другому таймі додали, забили. Треба було йти вперед, що ми й зробили.

— На твій погляд, в таких матчах ключовий саме перший гол?
— Думаю так.

— Перший м'яч був забитий з твоєї передачі, а пізніше ти відзначився ще одним асистом. Грав цілеспрямовано?
— Моя справа — віддавати м'яч нападникам, їхня справа — забивати. Так і вийшло.

— Все це, безумовно, відпрацьовується?
— Так.

— У першому таймі було багато моментів, але м'яч вперто не йшов у ворота...
— Так, ми били-били, але у ворота не влучали. Щоб забити, треба влучати в ворота. Будемо додавати.

— Коли забили перший м'яч, а гра, як ти сказав, йшла до гола, стало зрозуміло, що тепер-то голи підуть один за іншим?
— Та ні, ми і так завжди граємо на перемогу. 3:0, 4:0 — ми завжди йдемо вперед, щоб більше забити.

— Тобто розслабленості вже немає?
— Ні.

У наступному турі 18 жовтня (понеділок) «Металіст» зіграє на виїзді з «Агробізнесом» із Волочиська. Початок матчу о 15:15.

На рідний стадіон жовто-сині повернуться у неділю, 24 жовтня. Цього дня суперником нашої команди буде хмельницьке «Поділля». Початок гри о 18:45.

Квитки вже у продажу на kharkov.internet-bilet.ua.