Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
РусскийУкраїнська
ФК «Металлист»

До Харкова прибули перші 17 «швидких» із 26 за міжнародною програмою Ярославського World4Kharkiv

Сьогодні до Харкова доставили 17 сучасних автомобілів швидкої допомоги за міжнародною програмою World4Kharkiv, яку запустив для свого рідного міста Олександр Ярославський. Найближчим часом прибуде ще 9. Про це він повідомив на своїй офіційній Facebook-сторінці.

«До Харкова прибули перші 17 «швидких» із 26 за програмою World4Kharkiv», - написав бізнесмен.

Отримання автомобілів підтвердив голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов: «Ми отримали 17 абсолютно нових автомобілів швидкої допомоги для надання медичної допомоги, для евакуації поранених, для евакуації місцевого населення», - каже він у відео, розміщеному одним із місцевих телеграм-каналів. За словами медиків, вартість такої партії нових автомобілів швидкої допомоги становить близько 1,5 млн. євро.

Олександр Ярославський анонсував запуск міжнародної програми підтримки Харкова World4Kharkiv 5 березня. «Я переговорив із багатьма моїми друзями-бізнесменами з різних країн. Вони вражаються героїзму і не просто співчувають, а готові надати фінансову допомогу. За відгуками моїх друзів, я бачу, що нам під силу зібрати для харків'ян навіть $1 млрд. Щоб зараз місто вистояло, а люди менше страждали. І щоб потім відбудувати все зруйноване за найвищими світовими стандартами. Тому під егідою DCH ми запускаємо Програму міжнародної підтримки Харкова World4Kharkiv», - йдеться у відповідному посту.

Харківські паблики повідомляють, що за останні два дні до Харкова за програмою World4Kharkiv прибуло ще 10 вантажопасажирських авто для потреб комунального господарства.

Останні новини

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...